2014 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lankytojų skaičius

Flag Counter

PostHeaderIcon Lietuvos jaunučių sporto žaidynės

Spalio  mėn. vyko jaunučių sporto žaidynės.  Šiame renginyje dalyvauja sportininkai, kurie varžosi 24-ių prioritetinių sporto šakų varžybose. Žaidynėse dalyvavo ir mūsų mokyklos bokso, rankinio, dziudo, orientavimosi sporto šakų jaunieji sportininkai. Po kelių metų pertraukos ir orientavimosi sportas buvo įtrauktas į žaidynių programą.

Mūsų komandos dalyvavo pirmoje grupėje, kurioje varžėsi Vilniaus ir Kauno sportininkų ekipos. Žaidynėse rungtyniauja ne tik sportininkai, bet savivaldybių sporto mokyklos, rengiami sporto trenerių konkursai, kuriuose treneriams už sportininkų laimėjimus skiriami taškai.

Spalio 10-12 d. Vilniuje vyko finalinės bokso Lietuvos jaunučių sporto žaidynės. Mokyklos auklėtinis Nojus Kanapinskas 40 kg svorio kategorijoje iškovojo aukso medalį. Sidabro medaliais pasidalino – Oskaras Kazlauskas ( 43 kg), Karolis Karpičius (44,5 kg) bei Rokas Mikalauskas (+76 kg). Bronza džiaugėsi – Erikas Laurikietis (41,5 kg), Vytautas Nekraševičius

( 43 kg), Saulius Mažlekas (48 kg), Mantas Eibukas (50 kg), Erikas Guobys (54 kg) bei Rokas Paluckas (72 kg). Deja, kompleksinėje įskaitoje  Kauno boksininkai surinko 665 taškus ir tik 23 taškais pralaimėjo vilniečiams.

Bokso trenerio Vytauto Sinkevičiaus sportininkai surinko 234 taškus ir trenerių konkurse jis užėmė 7-tą vietą.

Spalio 10-11d.  Kaune vyko finalinės dziudo žaidynių kovos.

Iškovoti trys aukso medaliai – Gaira Šenauskaitė ( 40 kg),  Aleksandras Macenavičius (42 kg), Matas Gružauskas (66 kg).  Sidabro medaliais džiaugėsi  –  Ema Šenauskaitė (57 kg) bei Ieva Šerbinskaitė ( 70 kg).  Treti buvo –  Meda Karosaitė (36 kg), Gabija Valentinaitė (48 kg), Miglė Šalaševičiūtė (52 kg),  Lukas Volfsonas (46 kg), Lukas Chrimlis (55 kg.). Jaunieji Kauno dziudistai kompleksinėje įskaitoje surinko 1239 taškus ir tik 49 taškais pralaimėjo vilniečiams. Sporto trenerių konkurse  Žanos Antonovienės ir Roberto Šmito auklėtiniai surinko po 353,5 taškus,  treneriams atiteko 13-14 vietos.

Spalio 10-12 d. Vilniuje vyko orientavimosi sporto žaidynių varžybos. Gerai pasirodė Kauno orientacininkai.  Estafečių rungtyje sporto mokyklos  auklėtiniai – Rokas Lipnickas, Paulius Saulėnas ir  Jonas Kukė iškovojo aukso medalius, o merginos – Ugnė Liegutė, Akvilė Bartkevičiūtė bei Deimantė Motiejūnaitė buvo antros. Jonas Kukė sprinto rungtyje džiaugėsi bronzos medaliu. Kompleksinėje įskaitoje kauniečiai surinko 1185 taškus ir tik vienu tašku aplenkė Vilniaus komandą. Orientavimosi sporto trenerių įskaitoje antroji vieta atiteko mokyklos trenerei Aušrai Bartkevičienei, surinkusiai 528 taškus

Deja, nepasisekė mūsų rankininkų  komandoms. Po nesėkmingų  pasirodymų pogrupių varžybose, tiek vaikinų tiek merginų komandos į tolimesnį varžybų etapą nepakliuvo. Galutinėje įskaitoje užimtos 9-12 vietos.

Comments are closed.