Tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras

2015-05-26

A.Sociko turnyras 2015Gegužės 20-23 dienomis Kauno sporto halėje vyko XIX tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras. Tris dienas vykusiame turnyre dalyvavo 75 atletai iš 18 valstybių. Gausiausią komandą turėjo varžybų šeimininkai lietuviai. Mūsų mokyklą atstovavo šeši sportininkai.

„Gajos“ boksininkai iškovojo 3 bronzos medalius. Ant trečios vietos garbės pakylos stojo: Ruslanas Jefremovas (60 kg), Tomas Sinkevičius (75 kg) bei Laimonas Orintas (+91 kg). Juos visus treniruoja tarptautinės kategorijos sporto treneris Vidas Bružas.

Nepasisekė daugkartiniam šalies čempionui ir šešis kartus šiame turnyre triumfavusiam Vitalijui Subačiui, kuris sv.kat. iki 91 kg ketvirtfinalyje 1:2 nusileido estui Rainiui Karlsonui ir liko 5-toje vietoje.

Savo kovas pirmą varžybų dieną pralaimėjo Mantas Valavičius ir Paulius Prišmantas

Geriausias šiuo metu mokyklos boksininkas Eimantas Stanionis (69 kg svorio kateg.), praėjusių metų čempionas; turnyre nedalyvavo, nes rengiasi profesionalų lygos kovoms, kur bus kovojama dėl olimpinių kelialapių.