Šaudymas pneumatiniais ginklais

2017-12-11 Atnaujinta: 2020-06-13

2017 gruodžio 9-10 dienomis įvyko atviras Kauno m čempionatas, šaudant pneumatiniais ginklais. Į varžybas atvyko sportininkai iš Šiaulių, Vilniaus, Alytaus, N. Akmenės, Kaišiadorių, Raseinių, Trakų  bei Kauno rajono.

Pistoleto rungtyje vyrų grupėje nugalėtoju tapo Vilius Sabataitis (tren. M. Griška), surinkęs 572 taškus, finale – 235,8 tšk.(SM „Gaja“). Antra vieta atiteko sportininkui iš Alytaus Kęstučiui Biliui. Trečia taip pat SM „Gaja“ sportininkui Domui Mickui (tren. V. Karandienė).

Šautuvo rungtyje vyrų grupėje čempionu tapo Karolis Girulis (Alytus) 624,1 tšk.,  finale 247,9 tšk.; 2. Matas Blaškevičius (Kauno raj.); 3. Tomas Simokaitis (SM „Gaja“, tren. V. Pabalienė).

Moterų pistoleto rungtyje prizininkės išsirikiavo sekančiai: 1. Goda Bilskytė  (SM „Gaja“, tr. M. Griška ir R. Masalskytė) 351 tšk., finale 222,5;  2. Ugnė Vaickelionytė (Alytus); 3. Jovilė Mačiulytė (Raseiniai).

Šaudant šautuvu prizininkėmis tapo:  1. Vida Ajutytė Kazakauskė 405.9 tšk., finale 242,7 tšk., (SM „Gaja“, tr. V. Pabalienė); 2. Justina Jančiulevičiūtė (Kauno raj.); 3. Raminta Račiūtė (SM „Gaja“, tr. V. Pabalienė).