LIETUVOS TREKO ČEMPIONATAS

2018-01-17 Atnaujinta: 2020-06-13

Šių metų sausio 11 – 12 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos elito dviračių treko skračo ir omniumo
rungčių čempionatas ir tarptautinės Panevėžio „EL-Eko Sport“ klubo jaunių ir jaunučių varžybos.
Lietuvos elito čempionate Mantas Januškevičius skračo rungtyje iškovojo bronzą, o omniumo rungtyje
pasipuošė sidabro medaliu. Laurynas Kuras čempionu tapo skračo rungtyje. Tarptautinėse varžybose
dalyvavo Lenkijos, Baltarusijos, Estijos ir Lietuvos dviratininkai. Pagirtinai šiose varžybose mūsų miestą
atstovavo KSM „Gaja“ dviratininkai treniruojami G. Volungevičiaus. Tarptautinėse jaunių varžybose
bronzos medalį grupinėse 80 ratų lenktynėse laimėjo Aristidas Kelmelis. Eliminavimo rungtyje