28293031
Lankytojų skaičius

Flag Counter

PostHeaderIcon LIETUVOS ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS

2018 m. gegužės mėnesio 12 – 13 dienomis, Panevėžyje vyko Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas. Po atkaklių kovų badmintono aikštelėse paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai.

Mišrus dvejetas čempionai M.Šames ir V. Fomkinaitė

Moterų dvejetas čempionės I.Senžikaitė ir V.Fomkinaitė

Mišraus dvejeto kategorijoje čempionais tapo SM Gaja auklėtiniai Mark Šames ir Vytautė Fomkinaitė (treneris Juozas Špelveris) finaliniame susitikime įveikę kretingiškių Edgaro Slušnio ir Vaidos Slušnienės šeimyninį duetą rezultatu 21-17, 17-21, 21-14. Moterų dvejetų finale čempionių titulą iškovojo Vytautė Fomkinaitė ir Ieva Sendžikaitė nugalėjusios klaipėdietes Gerdą Voitechovskają ir Rebeką Aleksevičiūtę. Moterų vieneto kategorijos Lietuvos čempione po metų laiko pertraukos vėl tapo Vytautė Fomkinaitė. Ji finalo dvikovoje rezultatu 21-10, 21-13, įveikė klaipėdietę Gerdą Voitechovskają. Vytautė Fomkinaitė tapo absoliučia Lietuvos čempione ir sporto mokyklai „Gaja“ parvežė 3 aukso medalius!Vieneto čempionė V.Fomkinaitė