ŠAULIŲ  STARTAI  LIETUVOS  ČEMPIONATUOSE  (MKG)

2018-07-20 Atnaujinta: 2020-06-12

Birželio 16-17 dienomis, Rokiškyje vyko Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas. Jame kovojo geriausi jaunimo grupės šauliai iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Biržų bei Rokiškio.
Šių metų MKG jaunimo čempionato nugalėtoju šautuvo rungtyje, 3×40 šūvių pratime, tapo sporto mokyklos sportininkas Simas  SILVESTRAVIČIUS (tr. V.Pabalienė), o 50 m laisvo pavyzdžio pistoletu rungtyje trečią vietą užėmė –  Nojus Arnoldas MILINIS (tr. M.Griška), taip pat trečią vietą 50 m mažo kalibro šautuvu, 3×40 šūvių pratime, iškovojo Greta RAMONAITĖ  (tr. T.Klimova).

Šventinis Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos savaitgalis kulkinio šaudymo atstovams praėjo daugiau nei šventiškai – liepos 7-8 dienomis Rokiškyje, Kūno kultūros ir sporto centro šaudykloje, įvyko vienos svarbiausių kulkinio šaudymo sezono varžybų. Lietuvos asmeniniame čempionate mažo kalibro ginklais savaitgalį susitiko stipriausi Lietuvos šauliai.

50 m mažo kalibro šautuvu rungtyje, pratime gulomis, Lietuvos čempionu tapo mokyklos auklėtinis Tomas SIMOKAITIS  (tr. V.Pabalienė), toje pačioje rungtyje 3 vietą iškovojo – Simas SILVESTRAVIČIUS (tr.V.Pabalienė).

50 m mažo kalibro šautuvu rungtyje, 3×40 pratime, Tomas SIMOKAITIS (tr. V.Pabalienė) ir Svetlana KLIMOVA (tr. T.Klimova) iškovojo 2-ias vietas.

25 m mažo kalibro pistoletu rungtyje, greitošaudos pratime, trečiąją vietą užėmė Vidmantas PAULIUKEVIČIUS (tr. R.Masalskytė).

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!