19202122232425
2627282930
Lankytojų skaičius

Flag Counter

PostHeaderIcon 7-asis moterų imtynių turnyras, skirtas Latvijos valstybės 100- čiui paminėti

Daugpilyje (Latvija), 2018 m. lapkričio 16 dieną vyko 7-asis moterų imtynių turnyras, skirtas Latvijos valstybės 100- čiui paminėti. Turnyre merginos kovojo jaunimo ir jaunučių amžiaus grupėse,varžybose dalyvavo Baltarusijos, Estijos, Lietuvos ir Latvijos komandos. Puikiai jaunučių varžybose kovojo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 52 kg., laimėjusi tris kovas ir tapdama turnyro nugalėtoja. Neda šį turnyrą laimėjo ir praėjusiais metais. Kamilė Valeckaitė, svorio kategorija +60 kg., iškovojo dvi pergales, tačiau finale nusileido Estijos komandos atstovei. Jaunimo varžybose Eglė Valčiukaitė, svorio kategorija iki 60 kg., pirmoje kovoje nugalėjo Baltarusijos imtyninkę iš Minsko, kovoje dėl patekimo į finalą nusileido kitai Baltarusijos komandos atstovei iš Gardino,kovoje dęl bronzinio apdovanojimo įveikė Latvijos imtyninkę iš Rygos.