2018 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Lankytojų skaičius

Flag Counter

PostHeaderIcon Lietuvos jaunių (iki 16 m.) moksleivių bokso pirmenybės

Praeitą savaitę Marijampolės sporto centro „SŪDUVA“ sporto salėje tris dienas vyko
Lietuvos jaunių (iki 16 m.) moksleivių bokso pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 144 sportininkai.
18 mergaičių rungėsi aštuoniose svorio kategorijose ir 126 berniukai – 14-oje svorio kategorijų.

Puikiai pasirodė Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai.
Mergaitės iškovojo 4 medalius, berniukai – 14 medalių.

Rezultatai:
Mergaitės
I v. sv. Kat. Iki 54 kg Viltė Navickaitė (treneris R. Plukas)
II v. sv. Kat. 66 kg Samanta Ramanauskaitė (treneris M. Narkevičius)
III v. sv. Kat. 54 kg Milda Keraitė (treneris M. Narkevičius)
III v, sv. Kat. 57 kg Deimantė Švedaitė (treneris R. Plukas)

Berniukų amžiaus grupėje iki 16 m., puikiai debiutavo 4 sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai, moksleivių bokso pirmenybėse iškovojo 4 aukso medalius:
Sv. Kat. Iki 44 kg Armandas Vaitkevičius (treneris A. Marma)
Sv. Kat. Iki 48 kg Nidas Marma (treneris A. Marma)
Sv. Kat. Iki 54 kg Simonas Zeleniakas (trenerisV.Bičiulaitis ir treneris
A. Baltrimavičius)
Sv. Kat. Iki 80kg Adomas Bimba (treneris R. Plukas)

Armandas Vaitkevičius finale nugalėjo 2017 m. Lietuvos jaunių čempioną iš Marijampolės
Gabrielių Mačiulį.


Nidas Marma finale nugalėjo vilnietį Robertą Lavrinovičių.


Simonas Zeleniakas finale nugalėjo boksininką iš Šiaulių Šapkina Kornelijų.
Adomas Bimba finale nugalėjo boksininką iš Jonavos Žuką Narmantą.

II v. sv. Kat. 52 kg Martynas Gudžinskas (treneris R. Plukas)
II v, sv. Kat. 60 kg Jurgis Savickas (treneris R. Plukas)
II v. sv. Kat. 63 kg Tomas Jurevičius (treneris R. Plukas)
II v. sv. Kat. 66 kg A grupė Lukas Daukša (treneris V. Sinkevičius)
II v. sv. Kat. 66 kg B grupė Klaudijus Trakšelis (treneris R. Plukas)
III v. sv. Kat. 46 kg Dovydas Povilionis (treneris R. Plukas)
III v. sv. Kat. 54 kg Jokūbas Kenstavičius (treneris R. Plukas)
III v. sv. Kat. 60 kg Rimantas Sorokinas (treneris V. Bičiulaitis)
III v. sv. Kat. 63 kg Deividas Pronin (treneris R. Plukas)
III v. sv. Kat. 66 kg A grupė Danielius Antanaitis (treneris A. Marma)
III v. sv. Kat. 66 kg B grupė Deivis Liadovas (treneris V. Sinkevičius)

Taip pat spalio mėnesį vykusiame Lietuvos jaunučių (iki 14 m.) ir Sporto vilčių žaidynių bokso varžybose boksininkai Armandas Vaitkevičius ir Nidas Marma iškovojo aukso medalius.

Leave a Reply