Tarptautinis turnyras Klaipėdoje – 2 aukso medaliai ir geriausio turnyro kovotojo titulas

2018-12-19 Atnaujinta: 2018-12-19

Šeštadienį (gruodžio 15 d.) vykusiame tarptautiniame turnyre Klaipėdoje Aironas Survila svorio kategorijoje iki 40 kg. užėmė 1-ąją vietą ir teisėjų sprendimu buvo pripažintas geriausiu turnyro kovotoju. Aironas pirmoje kovoje aiškia persvara nugalėjo Rusijos sportininką Oleg Zapkov  rezultatu 34-6, antroje kovoje įveikė Klaipėdos klubo “Cunamis”  kovotoją Raigardą  Gudauską 40-6, trečioje kovoje nugalėjo Rusijos sportiniką Ivan Zakanov 7-4.

Maloniai nustebino Edvinas Raškauskas, kuris svorio kategorijoje iki 29kg. laimėjo net tris kovas bei užėmė 1-ąją vietą.

Paulina Maminskaitė užėmė 2 – ąją vietą, Gustė Ugenskaitę – 3 – ąją.