Lietuvos imtynių čempionatas

2019-01-22 Atnaujinta: 2020-06-12

Šiauliuose baigėsi 2019 m. Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 imtynininkai ir imtynininkės graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių varžybose. Graikų -romėnų imtynių varžybose SM ” GAJA” imtynininkai iškovojo 6 medalius

Moterų imtynių varžybose sėkmingai startavo Eglė Valčiukaitė, svorio kategorija iki 59 kg. Eglė pirmoje kovoje įveikė Klaipėdos atstovę M.Ančerytę, kovoje dėl patekimo į finalą G.Dilytę iš Šiaulių-Anykščių, finalinėje kovoje nusileido A. Rutkauskaitei iš Šiaulių-Anykščių komandos. Eglė Lietuvos imtynių čempionate sidabro medaliu dabinasi trečią kartą.

Laisvųjų imtynių varžybose Martynas Dambrauskas, svorio kategorija iki 79 kg., debiutavo čempionate, įveikė Raseinių ir Vilniaus komandų atstovus ir iškovojo bronzinį apdovanojimą.

1

Marius Godvanas (sv. kat.55 kg., tren. V. Paleckis) tik finale nusileido buvusiam joniškiečiui, kuris šiuo metu atstovauja Vilniaus miestui, Adomui Grigaliūnui ir iškovojo sidabro medalį. Gana sėkmingai startavo ir sidabro medalį pelnė LSU antro kurso studentas Domas Krikščiūnas (sv. kat.60 kg., tren. Saulius Liaugminas, A. Krikščiūnas).

63 kg. svoryje pralaimėjęs vieną kovą, trečią vietą šiame čempionate užėmė Justas Liaugminas  (tren. Saulius Liaugminas). Taip pat trečias liko ir Titas Kerševičius (72 kg. tren. Saulius Liaugminas), kuris pakeliui link finalo atkaklioje kovoje turėjo pripažinti vieno tituluočiausių šio čempionato dalyvių Kristupo Šleivos pranašumą. Mantas Kazimieras Sinkevičius šį kartą kovojo 77 kg. svorio kategorijoje. Mantas iki finalo nukeliavo kovodamas gražiu stiliumi, įveikęs savo varžovus anksčiau laiko. Finalo dvikovoje su klaipėdiečiu pirmavo, tačiau netikėtai “padovanojo” Klaipėdos atstovui 2 taškus ir turėjo tenkintis antrąja vieta. Kauniečiams nuotaiką pataisė Eividas Stankevičius (sv. kat. 87 kg., tren. Saulius Liaugminas), pagrindinėje graikų-romėnų imtynių čempionato finalinėje kovoje nugalėdamas Julių Matuzevičių, Eividas ” atsirevanšavo” Juliui už pralaimėjimą praėjusių metų čempionate.

Pagirtinai kovojo penktąsias vietas užėmę Aistis Liaugminas (sv. kat. 67 kg., tren. Saulius Liaugminas), bei Ignas Bukauskas (sv, kat. 97 kg., tren. G. Bukauskas). Beje Ignas varžėsi aukštesnėje svorio kategorijoje.