Šaulių startai Lietuvos suaugusiųjų asmeniniame ir komandiniame 2019 metų Čempionate pneumatiniais ginklais

2019-02-07 Atnaujinta: 2020-06-12

Vasario 2-3 dienomis  Alytuje vyko2019 metų Lietuvos suaugusiųjų asmeninis ir komandinis čempionatas pneumatiniais ginklais. Jame kovojo geriausi šauliai ir komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus, Biržų, Aulštadvario, Kauno raj., Vilniaus raj., Alytaus raj., Šiaulių raj. Kauno miesto komandas sudarė sporto mokyklos „GAJA“ auklėtiniai. Sportininkai varžėsi pistoleto ir šautuvo rungtyse, pistoleto rungtyje stipriausios komandos išsidėstė tokia tvarka:

Moterys

1. vieta Vilniaus-1 komanda
  2. vieta Kauno-1 komanda
    (V.Trakimaitė,G.Karandaitė,G.Makarevičiūtė, trenerė Virginija Karandienė)
  3. vieta  Alytaus-1 komanda

Vyrai

1. vieta Alytaus-1 komanda
  2. vieta Vilniaus-1 komanda
  3. vieta Kauno-1 komanda

(A.Darulis,D.Mickus,G.Pucilauskas, trenerės V.Karandienė ir R.Masalskytė)

Asmeninėje įskaitoje  vyrų grupėje 3 vietą iškovojo Andrius Darulis (Trenerė Virginija.Karandienė])

Šautuvo rungtyje  moterų grupėje  Čempionėmis tapo Kauno miesto-1 komandos  sportininkės, pagerinusios  Lietuvos rekordą (V.Kazakauskė,G.Ramonaitė,T.Klimova,  trenerės Virginija Pabalienė ir Tatjana Klimova)

Asmeninėje įskaitoje Lietuvos čempione tapo Greta Ramonaitė (trenerė T.Klimova)

Vyrų grupėje stipriausi buvo Alytaus miesto-1 komandos sporininkai. 2 vieta Kauno miesto-1 komanda (T.Simokaitis,G.Gegužis,S.Silvestravičius, trenerė Virginija Pabalienė). 3 vieta Biržų komanda.

Šautuvo rungtyje vyrų grupėje asmeninėje įskaitoje 3 vietą iškovojo Simas Silvestravičius (trenerė Virginija Pabalienė)