Home » Stalo tenisas » Lietuvos stalo teniso čempionatas

11121314151617
18192021222324
25262728293031

Lietuvos stalo teniso čempionatas

Pirmomis pavasario dienomis Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame asmeninių, moterų, vyrų ir mišrių dvejetų rungtyse varžėsi stiprausi Lietuvos sportininkai: 32 moterys ir 32 vyrai.
Sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo daug įvairiaspalvių medalių. Praėjusių metų čempionato nugalėtojui Medardui Stankevičiui (tr. V. Stankevičius) nepavyko apginti titulo. Finale jis rezultatu 1:4 pralošė daugkartiniam Lietuvos čempionui klaipėdiečiui A. Udrai. Dar vieną antrą vietą M. Stankevičius užėmė vyrų dvejetų rungtyje poroje su vilniečiu, o mišrių dvejetų rungtyje poroje su sporto mokyklos auklėtine Ugne Baskutyte (tr. V. Stankevičius) – 3 vietą. Taip pat trečiąsias vietas U. Baskutytė iškovojo ir asmeninėje rungtyje, ir moterų dvejetų, poroje su klaipėdiete, rungtyje. Vitalija Venckutė (tr. V. Stankevičius) moterų dvejetų rungtyje poroje su vilniete įveikė visasbpriešininkių poras ir užėmė pirmą vietą, o mišrių dvejetų rungtyje poroje su šilutiškiu – 3 vietą. Matas Skučas (tr. R.Garkauskienė) mišrių dvejetų rungtyje poroje su vilniete iškovojo antrą vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!