Lietuvos jaunučių moterų ir laisvųjų imtynių čempionatas

2019-04-15 Atnaujinta: 2020-06-12

Kelmės naujojoje sporto arenoje vyko Lietuvos jaunučių moterų ir laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame sėkmingai kovojo jaunieji Kauno m. imtyninkai. Puikiai čempionate kovojo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 54 kg. Neda lengvai įveikė tris varžoves ir iškovojo čempionės titulą. Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 41 kg., čempionate iškovojo antrąją vietą, parodęs valią kovoje su Vilniaus komandos imtyninku, kai po pirmojo kėlinio pralaiminėjo 0-6, tačiau antrajame kėlinyje iškovojo užtikrintą pergalę. Justas Nikitiuk, svorio kategorija iki 62 kg., iškovojo trečiają vietą. Justas čempionate laimėjo dvi puikias kovas. Jauniausia komandos narė Nerija Buškevičiūtė, svorio kategorija iki 42 kg., čempionate liko ketvirtoje vietoje.