Lietuvos šaudymo sporto taurės varžybos

2019-04-29 Atnaujinta: 2020-06-12

2019 04 27 – 28 dienomis vyko Lietuvos šaudymo sporto taurės varžybos, šaudant mažojo kalibro ginklais. Šiais metais sportininkai, išsiilgę parako kvapo, gausiai dalyvavo šiose varžybose. Startai vyko jaunimo bei suagusiųjų grupėse.

Pukiai varžybose pasirodė SM „Gaja“ sportininkai: suaugusiųjų tarpe pistoleto greitojo šaudymo rungtyje, šaudant standartiniu pistoletu, laimėjo Vidmantas Pauliukevičius.
Jaunimo tarpe: pistoleto greitojo šaudymo rungtyje, šaudant standartiniu pistoletu, trečiąją vietą laimėjo Marijonas Mikaitis. Gintautas Pucilauskas tapo nugalėtoju rungtyje, šaudant laisvo pavyzdžio pistoletu. Nepasiekiama buvo dviejose rungtyse Greta Ramonaitė: šaudant šautuvu iš trijų padėčių (nuo kelio, gulint, stovint) užėmė pirmą vietą, pratime gulint 60 šūvių – taip pat pirmą vietą. Šiose rungtyse pirmą vietą taip pat užėmė Simas Silvestravičius.