Home » Laisvosios imtynės » Tarptautinis imtynių turnyras Adolfui Liaugminui atminti

Tarptautinis imtynių turnyras Adolfui Liaugminui atminti

Kaune vyko tarptautinis imtynių turnyras, skirtas paminėti garsų imtynių trenerį ir pedagogą A. Liaugminą. Šiais metais turnyre varžėsi trijų imtynių stilių atstovai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Puikiai moterų imtynių jaunių varžybose kovojo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 49 kg. ir Eglė Valčiukaitė, svorio kategorija iki 57 kg. Neda ir Eglė turnyre iškovojo nugalėtojų titulus, užtikrintai įveikdamos savo varžoves, Neda šį imtynių turnyrą laimi trečią kartą. Laisvųjų imtynių jaunių turnyre Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 45 kg., ir Ignas Dambrauskas, svorio kategorija iki 71 kg., iškovojo trečiąsias vietas. Svorio kategorijoje iki 87 kg., Karolis Lukomskis užėmė pirmą vietą, Liudas Zdanavičius antrą vietą.