2728293031
Lankytojų skaičius

Flag Counter

PostHeaderIcon Užsienio varžovai nesugebėjo pasipriešinti Kauno sportininkams

Gegužės pirmąjį šeštadienį (4 d.) Latvijoje, Ventspilio mieste vyko tarptautinio taekwondo turnyro „Ventspils cup“ antrasis etapas. Šis renginys sukvietė daugiau nei 200 sportininkų iš Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Iš viso turnyre dalyvavo 13 komandų. Lietuvos garbę gynė 6 kauniečiai. Džiugu, kad net 5 iš jų tapo prizinių vietų nugalėtojai.

Pasak Lietuvos sportininkų trenerio Aurimo Masio, šiame turnyre susirinko itin stiprūs ir pajėgūs jaunieji sportininkai iš Rusijos ir Baltarusijos. Todėl Lietuvos komandai (sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniams), kuriai priklausė: Meida Masytė, Kajus ir Nojus Jakelaičiai, Aironas Survila, Paulina Maminskaitė ir Gustė Ugianskaitė, dėl pergalės teko pakovoti.

Lengviausiai finalinėje kovoje sekėsi Paulinai Maminskaitei (svorio kategorija: -47 kg) , kuri Rusijos atstovei nepaliko jokių šansų iškovoti pirmosios vietos. Mergina laimėjo triuškinančiu rezultatu 16:0. Panašioje kovoje laimėjo ir Gustė Ugianskaitė (svorio kategorija: -40 kg), kuri finalinėje kovoje nurungė Latvijos atstovę, rezultatu 3:0.

Kajus Jakelaitis (svorio kategorija: -33 kg) iškovojo pirmąją vietą ir finale nugalėjo pajėgų Baltarusijos atstovą, rezultatu 15:4. Aironas Survila (svorio kategorija: -40 kg) šiame turnyre laimėjo 3 kovas. Pirmoje kovoje sportininkas per 30 sekundžių įveikė Baltarusijos atstovą, rezultatu 11:0. Antroje kovoje Rusijos atstovas buvo įveiktas rezultatu 7:32, o finalinėje kovoje 3:19. Šis jaunasis sportininkas ir vėl parodė puikią techniką bei užsispyrimą ir ryžtą kovoje. Iš savo amžiaus kovotojų jis išsiskyrė įvairios technikos naudojimu, o daugelis kitų komandų trenerių gyrė jaunąjį Lietuvos atstovą.

Jauniausia Kauno komandos kovotoja – Meida Masytė (svorio kategorija: -27 kg) turnyre iškovojo 3-ąją vietą. Nojus Jakelaitis (svorio kategorija: -36 kg) pirmoje kovoje pralaimėjo įnirtingoje kovoje Rusijos atstovui, rezultatu 8:6. Ir šį kartą liko 3-ias.

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro taekwondo treneris Aurimas Masys teigia, kad didžiuojasi visų savo mokinių laimėjimais ir tiki, kad tiems, kuriems šį kartą iki pergalės trūko visai nedaug, sėkmė šypsosis kitose varžybose.

Visi sportininkai treniruojasi Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre. Džiaugiamės jų pergalėmis ir linkime dar daug pirmųjų vietų bei aukso medalių!