Birželio 15 – 16 dienomis Rokiškyje vyko Lietuvos jaunimo šaudymo sporto komandinis — asmeninis čempionatas ir suaugusiųjų komandinis čempionatas. Kuriame sėkmigai mūsų sporto mokyklos auklėtiniai.
Pistoleto rungtyje
Suaugusių grupė
Laisvo pavyzdžio pistoletu
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Kauno 1 komanda (T. Nedzinskas, G. Pucilauskas, D. Mickus)
3 vieta Alytaus 1 komanda
Greito šaudymo pistoletu
1vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Alytus 1 komanda
3 vieta Kauno 1 komanda (G. Pucilauskas, T. Nedzinskas, M. Bagrov)
Sportiniu pistoletu (merginos)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Alytaus 1 komanda
3 vieta Kauno 1 komanda (V. Trakimaitė, G. Bilskytė, G. Karandaitė)
Jaunimo grupė
Laisvo pavyzdžio pistoletu (vaikinai)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Kauno 1 komanda (G. Pucilauskas, M. Giedraitis, J. Survila)
3vieta Alytaus 1 komanda
Asmeninėje įskaitoje 2 vietą užėmė Gintautas Pucilauskas (trenerė R. Masalskytė)
Laisvo pavyzdžio pistoletu (vaikinai)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Kauno 1 koamanda (G. Pucilauskas, M. Giedraitis, J. Survila)
3 vieta Alytaus 1 komanda
Asmeninėje įskaitoje 2 vietą užėmė Gintautas Pucilauskas (trenerė R. Masalskytė)
Greito šaudymo (vaikinai)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Alytaus 1 komanda
3 vieta Kauno 1 komanda (M. Mikaitis, J. Survila.D. Bilskis)
Asmeninėje įskaitoje 3 vietą užėmė M. Mikaitis (trenerė T. Klimova)
Sportiniu pistoletu (merginos)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Alytaus 1 komanda
3 vieta Kauno 1 komanda (G. Makarevičiūtė, G. Bilskytė, M. Liubamirskytė)
Asmeninėje įskaitoje 3 vietą užėmė Gaivilė Makarevičiūtė (trenerė V. Karandienė)
Sportinio šautuvo rungtyje
Suaugusių grupė
Parengtis gulint
1 vieta Šiaulių 1 komanda
2 vieta Alytaus 1 komanda
3 vieta Kauno 2 komanda (A. Kalesninkas, V. Klimovas, D. Remenčius)
Triojose padėtyse (klūpint. gulint, stovint)
1 vieta Vilniaus 1 komanda
2 vieta Kauno 1 komanda (T. Simokaitis, G. Gegužis, A. Puodžiukynas)
3 vieta Šiaulių 1 komanda
Jaunimo grupė
Parengtis gulint
1 vieta Šiaulių 1 komanda
2 vieta Kauno 1 komanda (A. Kalesninkas, T. Žalkauskas, D. Remenčius)
3 vieta Vilniaus 1 komanda
Sveikiname sportininkus ir trenerius.