Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas

2019-09-25 Atnaujinta: 2020-06-12

Š. m. rugsėjo 21-22 d. Vilniaus apylinkėse, Ravų miške, per 400 orientacininkų varžėsi dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų estafetėse bei ilgoje trasoje. Sporto mokyklą “Gaja“ atstovavo per 70 sportininkų nuo 12 iki 23 metų.

Šeštadienį vykusiose estafetėse nugalėjo M-16 grupėje: Gabija Bajorinaitė, Aistė Demantavičiūtė, Ugnė Skučaitė. M- 18 m. grupėje: Ugnė Liegutė, Austė ir Justė Skaisgirytės ir vaikų 14 metų grupėje nugalėtojais tapo Edvardas Aukštuolis, Julius Gineika, Kasparas Murėnas.

Antrą vietą V-12 grupėje iškovojo Joris Koroliovas, Aleksas Murėnas, Drūlia Aras. V-16 Osvaldas Kazlauskas, Titas Talkevičius, Tadas Dementavičius ir V-18 Andrius Čereška, Gytis Paišys,Gvidas Blažys.

Trečią vietą iškovojo M-16 Benedikta Deveikytė, Emilija Keraišytė, Karina Koroliova.V-16 grupėje Mantas Liutkus, Kasparas Vaitiekus, Kristupas Skunda. Sekmadienį vykusiose ilgos trasos varžybose nugalėtojais savo grupėse tapo trenerės A. Bartkevičienės auklėtiniai: 3.4 km distancijoje Davidavičiūtė Neda (M-14 ), 3.9 km distancijoje Skučaitė Ugnė (M-16 ), 6.2 km distancijoje Dementavičius Tadas (V-16 ), 13.0 km distancijoje Lipnickas Rokas (V-23).

Sveikiname visus prizininkus ir jų trenerius.