Dviratininkai nuskynė laurus Lenkijoje “Maratony Kresowe”!

2019-10-17 Atnaujinta: 2020-06-23

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ dviratininkai puikiai pasirodė tarptautiniame kalnų dviračių maratone “Maratony Kresowe”, kuris Lenkijoje rengiamas nuo 2009 m. Šais metais buvo suorganizuoti 16 varžybų etapų. Du paskutinieji vyko rugsėjo 29 d. Siametičėje bei spalio 12 d. Geldapėje.

Semiatičėje pirmąsias vietas laimėjo Aistė Butautaitė (20 km distancijoje tarp 16 varžovių),  Justinas Pavlovas (8 km distancijoje tarp 24 varžovų), Marius Lazdauskas (pusmaratonyje tarp 211 dalyvių), mokyklos treneris Šarūnas Pacevičius (maratone tarp 47 dalyvių), Silvija Pacevičienė (maratone aplenkusi  vienintelę varžovę iš Lenkijos).

Geldapėje 20 km trasoje tarp 17 varžovių nugalėjo Aistė Butautaitė. Ignas Kertenis buvo pirmas 8 km distancijoje tarp 30 dalyvių. Antrą vietą šioje distancijoje laimėjo Justinas Pavlovas. Berniukų 9-10 m. amžiaus grupėje 8 km distancijoje tarp 9 dalyvių Jokūbas Antanaitis užėmė 4 vietą. Pusmaratonyje 15-16 m. vaikinų grupėje tarp 23 dalyvių pirmas buvo Marius Lazdauskas, Kostas Kardelis užėmė 6-ą, o Ąžuolas Butautas – 11-ą vietą. Maratone pirmavo Šarūnas Pacevičius. Maratone 16-25 m. amžiaus grupėje Edgaras Švėgžda užėmė antrą vietą. Moterų maratone Silvija Pacevičienė užėmė pirmą, Kornelija Kertenytė antrą vietą.

Bendroje visų 16 šiais metais organizuotų šių varžybų etapų įskaitoje 8 km distancijoje tarp 191 dalyvių pirmas Justinas Pavlovas. Aistė Butautaitė nugalėjo 20 km distancijoje tarp 123 varžovių.  Pusmaratonyje tarp 958 dalyvių laimėjo Kostas Kardelis, Marius Lazdauskas užėmė 20 vietą. Savo amžiaus grupėje (15-16 m.) tarp 65 dalyvių šis sportininkas yra trečioje vietoje. Maratone 1 vieta tarp 396 dalyvių atiteko „Gaja“ treneriui Šarūnui Pacevičiui. Edgaras Švėgžda maratone savo amžiaus grupėje (16-24 m.) užėmė 3 vietą iš 32 dalyvių. Moterų maratone tarp 19 varžovių 1 vietą laimėjo Silvija Pacevičienė, antra buvo Kornelija  Kertenytė.

Sveikiname trenerį ir jo auklėtinius su įspūdingomis pergalėmis!