Įspūdingi „Gaja“ šachmatininkų laimėjimai Taujėnuose

2019-10-23 Atnaujinta: 2019-10-23

Spalio 17-20 d. Taujėnų dvare (Ukmergės raj.) Lietuvos šachmatų federacija surengė ilgąjį šachmatų savaitgalį – 4 komandines Lietuvos jaunių pirmenybes ir 2 Lietuvos suaugusiųjų čempionatus. Visų varžybų vyriausiuoju teisėju buvo sporto mokyklos „Gaja“ treneris tarptautinis arbitras Donatas Vaznonis.

Spalio 17 d. vykusiose Lietuvos iki 14 m. amžiaus grupės komandinėse pirmenybėse Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komanda (Erikas Mecelica, Jonas Vižinis, Nedas Motuza, Domantas Jasiukaitis, Giedrius Vaičiūnas) iškovojo trečiąją vietą.

Antrąją varžybų dieną vykusiose Lietuvos jaunių iki 18 m. pirmenybėse „Gaja“ šachmatininkai triumfavo – pirmąsias vietas iškovojo ir vaikinų, ir merginų komandos! Lietuvos čempionais tapusių vaikinų komanda: FIDE meistras Karolis Jukšta, Pijus Stremavičius Aistis Butvilas, David Boyajyan, Aras Jonas Lazaravičius (tren. D.Vaznonis ir E.Šolys). Lietuvos čempionėmis tapusių merginų komanda: Guoda Perminaitė, Barbora Mačiulaitytė, Aušra Plutaitė (tren. D.Vaznonis ir E.Šolys).

Mūsų mokyklos sportininkas tarptautinis meistras Tomas Laurušas (treneris L. Šolys) tapo Lietuvos čempionu tiek greituosiuose šachmatuose, tiek ir „žaibe“.

Lietuvos suaugusiųjų greitųjų šachmatų prizininku tapo FIDE meistras Karolis Jukšta (treneris D. Vaznonis), kuriam dar tik 16 metų.

Lietuvos jaunimo žaibo šachmatų čempionate Pijus Stremavičius (treneris D. Vaznonis) iškovojo sidabro medalį, merginų įskaitoje Guoda Perminaitė (treneris L. Šolys) taip pat buvo antra. Lietuvos jaunimo merginų greitųjų šachmatų čempionate Guoda Perminaitė (treneris L. Šolys) tapo čempione. Lietuvos jaunimo greitųjų šachmatų čempionate FIDE meistras Karolis Jukšta (treneris D. Vaznonis) užėmė antrąją vietą.

Džiaugiamės puikiais rezultatais, sveikiname sportininkus ir trenerius!