Home » Orientavimosi sportas » Įspūdžiai iš orientavimosi sporto stovyklos ir varžybų Ukrainoje

Įspūdžiai iš orientavimosi sporto stovyklos ir varžybų Ukrainoje

Septyni Kauno sporto mokyklos „Gaja“ orientavimosi sporto trenerės Aušros Bartkevičienės auklėtiniai rugsėjo 24 – spalio 1 d.  buvo išvykę į Lvovą, Ukrainoje. Kauniečiai lankėsi vienoje iš Lvovo apskrities mokyklų ir turėjo galimybę keletą dienų treniruotis kartu su Ukrainos jaunaisiais sportininkais, taip pat dalyvavo tarptautinėse orientavimosi sporto varžybose „Kamianets City Race“.

Pasak trenerės A. Bartkevičienės, vaikams tai buvo puiki sportinė patirtis: naujos vietovės, kitoks žemėlapių sudarymo braižas ir varžybų jaudulys… „Parodėme savo sugebėjimus ir  meistriškumą orientuojantis miškuose, bėgant trasas miestuose bei naktį nuostabioje Podolės Kameneco pilyje. Varžybose dvi pirmąsias vietas iškovojo Kamilė Banionytė (10 m. amžiaus grupėje) bei Tadas Dementavičius (16 m. amžiaus grupėje). Aistė Dementavičiūtė (16 m. amžiaus grupėje) užėmė 4-ą vietą. Pats įspūdingiausias bėgimas buvo sprintas naktį su žibintais pilyje. T. Dementavičius šioje trasoje finišavo pirmas, o A. Dementavičiūtė – antra“, – pasakojo trenerė A. Bartkevičienė.

Kelionės į Ukrainą metu sportininkai taip pat turėjo galimybę susipažinti su išskirtiniu Lvovo senamiesčiu, aplankyti Lvovo Operos ir baleto teatrą bei istorijos muziejų, taip pat Lietuvos Respublikos ambasadą Kijeve.