Home » Dziudo » Nacionalinis dziudo čempionatas Alytuje

14151617181920
21222324252627
28293031

Nacionalinis dziudo čempionatas Alytuje

Nacionalinė dziudo asociacija spalio 18 d. Alytaus sporto rūmuose pirmą kartą surengė Nacionalinį suaugusiųjų dziudo čempionatą kaip alternatyvias varžybas kasmet Lietuvos dziudo federacijos rengiamam Lietuvos dziudo čempionatui.

Šiose varžybose daugiausia medalių laimėjo Kauno sportininkai! Čempionėmis tapo sporto mokyklos „Gaja“ merginos: Gaira Šenauskaitė ( iki 48 kg), Renalda Gedutytė ( -70 kg), Miglė Julija Dudėnaitė ( -78 kg). Sidabro medaliais pasipuošė: Džestina Kutkaitė ( – 52 kg), Miglė Petrevičiūtė ( -57 kg), Rūta Polikauskaitė ( – 63 kg), Gabija Girdžiūtė ( -70 kg). Bronzos medaliais apdovanotos Miglė Šalaševičiūtė ir Oksana Orlovaitė ( -70 kg).

Vyrų grupėje čempionais tapo: Ernestas Sagalec ( – 66 kg), Deividas Tarulis ( – 73 kg), Tigranas Galstian ( – 81 kg) ir Karolis Bauža ( – 100 kg). Sidabro medaliai atiteko: Audriui Dunauskui ( – 73 kg),  Kiprui Mikalauskui ( – 81 kg), Martynui Paškevičiui ( – 100 kg). Bronzos medaliai – Gajui Brazioniui ( – 81 kg), Titui Kasparavičiui ( – 90 kg) ir Lukui Lažauninkui (+100 kg).

Daugiausia čempionų ir prizininkų paruošę treneriai Lolita Dudėnienė ir Petras Vinciūnas apdovanoti specialiais UAB „Sporto Fėja“ prizais.

Sveikiname mokyklos sportininkus ir jų trenerius!