Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės

2019-11-21 Atnaujinta: 2019-11-21

Lapkričio 14-16 d. Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės, kuriose 150 jaunųjų kovotojų rungėsi keturiolikoje svorio kategorijų.

Sporto mokyklos „Gaja“ boksininkai buvo nepralenkiami ir iškovoję 5 aukso, 2 sidabro ir 9 bronzos medalius užėmė pirmą vietą komandinėje įskaitoje. Antrus metus iš eilės moksleivių pirmenybėse aukso medalius iškovojo Armandas Vaitkevičius, Nidas Marma ir Simonas Zelenekas.

Čempionais tapo: Nojus Zavadskas (-50 kg) – tren. V. Sinkevičius; Armandas Vaitkevičius (-52 kg) ir Nidas Marma (-54 kg) – tren. A. Marma; Simonas Zelenekas (-60 kg) – tren. V. Bičiulaitis; Domas Tenzegolskis (-70 kg) – tren. R. Plūkas.

Sidabro medalius laimėjo: Marco Reghetto (- 54 kg) – tren. M. Narkevičius ir Lukas Drabavičius ( – 63 kg) – tren. A. Marma

Bronza atiteko: Mildai Keraitei (-60 kg) ir Saulei Stočkelytei (-70 kg) – tren. M. Narkevičius; Titui Jurkevičiui (-46 kg), Domantui Šiugždiniui (-50 kg) ir Kaidui Glizickui (-66 kg) – tren. A. Marma; Jurgiui Savickui (-63 kg) ir Deividui Pronin (-66 kg) – tren. R. Plūkas; Audriui Kavaliauskui (-75 kg) – tren. V. Sinkevičius.