„Gaja“ stalo teniso komanda pelnė Lietuvos jaunių vicečempionų titulą

2020-01-21 Atnaujinta: 2020-01-22

Sausio 18 d. Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunių (gim. 2002 m. ir jaun.) komandiniame stalo teniso čempionate Kauno sporto mokyklos „Gaja“ vaikinai po atkaklių kovų pelnė vicečempionų vardą. Kauniečiai atrankoje į finalą nugalėjo visas komandas ir pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Finale 3:1 įveikė pajėgią Jonavos komandą ir po apylygės kovos 3:2 nusileido vilniečiams. Pasak trenerio V. Stankevičiaus, visi varžovai stiprūs, tad čempionatas buvo sunkus, ypač pagrindiniams žaidėjams – Aleksandrui Chmelevskiui ir Rokui Kisieliui. Abu šie sportininkai yra pretendentai į Lietuvos jaunių rinktinę. „Aleksandras sužaidė įspūdingai, nes per visas varžybas nenusileido nei vienam varžovui, nugalėjo ir du už save aukščiau reitinguojamus vilniečius“, – džiaugėsi tren. V. Stankevičius.

Sveikiname puikiai pasirodžiusius mokyklos trenerių V. Stankevičiaus, R. Stankevičiaus ir D. Petrausko auklėtinius: