„Vilniaus taurėje 2020″ kauniečius lydėjo sėkmė

2020-01-21 Atnaujinta: 2020-01-21

Sausio 18 d. vykusiame tarptautiniame tekvondo turnyre „Vilniaus taurė 2020“ rungėsi apie 200 sportininkų iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Liuksemburgo, Rusijos ir Lietuvos.

Šauniai šiame turnyre pasirodė „Gaja“ trenerių A. Masio ir E. Balkūnienės auklėtiniai. Pirmąsias vietas iškovojo Paulina Maminskaitė (51 kg) ir Kajus Jakelaitis (36 kg). Antrąsias – Meida Masytė (27kg) ir Nojus Jakelaitis (40 kg). Gustė Ugenskaitė (41kg) ir Ainė Valavičiūtė (27 kg) užėmė trečiąsias vietas.

Tarp 18 dalyvavusių komandų Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komanda užėmė 4-ą vietą!

Kartu su treneriais didžiuojamės sportininkų rezultatais ir linkime sėkmės ateities kovose.