Home » Graikų romėnų imtynės » Eividas Stankevičius antrus metus iš eilės Europoje 5-tas

10111213141516
17181920212223
242526272829

Eividas Stankevičius antrus metus iš eilės Europoje 5-tas

Vasario 10-16 d. Italijos sostinėje vykstančiame Europos imtynių čempionate Kauno sporto mokyklos „Gaja“ graikų-romėnų imtynių atstovas Eividas Stankevičius svorio kategorijoje iki 87 kg tarp 19 dalyvių iškovojo  5 –ą vietą. Kaunietis lamėjo 2 kovas iš 4. Pasak sportininko trenerio S. Liaugmino, burtai Eividui lėmė stiprius ir tituluotus varžovus. „Ypač maloniai nustebino pirmoji pergalė prieš serbą (8:3), kuris yra du kartus Europos čempionas ir pasaulio vicečempionas. Kitą kovą mūsų sportininkas pralaimėjo Londono Olimpiados 2-os vietos laimėtojui vengrui. Vėliau pastarasis pateko į finalą ir suteikė galimybę Eividui varžytis paguodos turnyre dėl bronzos. Čia jis aiškia persvara (10:2) laimėjo prieš italą, tačiau dėl trečios vietos nusileido pasaulio prizininkui iš Azerbaidžano. Eividas padarė, ką galėjo, nors paskutinė kova dėl bronzos galėjo pasisukti ir kitaip… Tačiau rezultatas džugina ir rodo sportininko stabilumą. Eividas antrus metus iš eilės Europoje penktas,“ – auklėtinio pasirodymą komentavo S. Liaugminas.

Kitas Lietuvos rinktinės narys Kristupas Šleiva šiame čempionate svorio kategorijoje iki 67 kg iškovojo bronzos medalį.

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius!