Lankytojų skaičius

Flag Counter

Archive for lapkričio, 2017

PostHeaderIcon Moterų imtynių turnyras „Daugpilio taurė – 2017“.

2017 m. lapkričio 17-18 dienomis Daugpilyje vyko 6-sis tarptautinis moterų imtynių turnyras „Daugpilio taurė – 2017“. Turnyras pritraukė 150 jaunųjų imtynininkių iš Estijos, Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos. Kauno komandai atstovavo 5 merginos.

Jaunučių grupėje puikiai kovojo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 45 kg. Neda nugalėjo varžoves iš Latvijos A.Kuzmicką ir A.Kuznecovą, finalinėje kovoje įveikė E. Uselytę iš Anykščių. Neda visas varžoves įveikė aiškia persvara, kovojo labai užtikrintai ir gražiai. Šioje amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo Kamilė Valeckaitė (svorio kategorija iki 65 kg). Kamilė nugalėjo A. Koposovą iš Latvijos, tai – pirmasis Kamilės medalis tarptautinėse varžybose. Jaunių amžiaus grupėje Eglė Valčiukaitė (svorio kategorija iki 56 kg), nugalėjo V.Lepeshą iš Baltarusijos ir Latvijos atstovę V.Albertą, tačiau finalinėje kovoje nusileido T.Tonson iš Estijos. Taip pat varžybose dalyvavo, bet pergalių neiškovojo, Viktorija Rickevičiūtė ir Aistė Maročkaitė.

PostHeaderIcon Kvietimas į seminarą apie JAV sporto stipendijas

Lapkričio 14 d. 13.30 val. kartu su JAV ambasada Lietuvoje Savivaldybės didžiojoje salėje organizuojamas informacinis renginys apie Lietuvos jaunųjų sportininkų galimybes gauti universitetines sporto stipendijas JAV. Kviečiami treneriai, dirbantys su MT ir DM sportininkais bei sportininkai, kurių amžius 16-18 metų.

Paskaitų ciklas vadinasi „Study and Compete in the USA: Sports as a Path to Education“

Susitiksite su JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančiąja direktore Delise S. O‘Meally, kuri kalbės apie Lietuvos jaunųjų sportininkų galimybes gauti Universitetinės sporto stipendijas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

PostHeaderIcon Medardas Stankevičius vyks į Olimpines jaunimo žaidynes

2017 m. lapkričio 3-5 d. Splite (Kroatija) vyko Europos žemyno kvalifikacinės stalo teniso varžybos, kuriose dėl patekimo į Olimpines jaunimo žaidynes, kurios vyks 2018 m. spalio 6-18 d. Argentinos sostinėje Buenos Airėse, varžėsi 32 pajėgiausi Europos sportininkai. Tik keturi iš jų galėjo  patekti į šias žaidynes. Tarp šių laimingųjų – sporto mokyklos auklėtinis Medardas Stankevičius!

Sveikiname Medardą ir jo trenerį Viktorą Stankevičių !

PostHeaderIcon BALTIC CUP 2017

Lapkričio 2-5 dienomis, Lenkijoje, Leboje, įvyko kasmetinis tarptautinis renginys BALTIC CUP ir AMICUS CUP 2017.  Varžybose dalyvavo Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos bei Lietuvos šaulių delegacijos.
Norime kartu pasidžiaugti ir pasveikinti mūsų šaulius su pasiekimais tarptautinėse varžybose!

Sporto mokyklos „GAJA“ sportininkai, Vilius SABATAITIS  į rungties pneumatiniu pistoletu finalą po kvalifikacijos  žengė 2-oje pozicijoje. Tačiau finalas lėmė, jog Vilius bendroje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą (treneris M. Griška).  Gintautas PUCILAUSKAS po  kvalifikacijos ir po finalo užėmė 8-ają vietą (trenerė R. Masalskytė). Jaunių grupėje Emilis BRUŽAS užėmė 5-ąją vietą (treneris M. Griška). Stiprų rezultatą parodė Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, pneumatinio pistoleto rungtyje užėmusi 3-ąją vietą (trenerė V. Karandienė).

AMICUS CUP 2017

Rungties pneumatiniu pistoletu finale dalyvavo du mūsų sporto mokyklos „GAJA“ vaikinai: Gintautas PUCILAUSKAS ir Vilius SABATAITIS  (treneriai R. Masalskytė ir M. Griška). Gintautas iš 8-osios vietos finale pakilo į 5-ąją, o Vilius stabiliu rezultatu žengė į finalą 4-oje vietoje,  kurią išlaikė iki pat finalo pabaigos.

Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, įdėjusi dideles pastangas kvalifikacijoje ir be finalo tapo  varžybų nugalėtoja. (trenerė V. Karandienė)

Naujoje  FINAL MIX rungtyje, dalyvavo dvi Lietuvių poros: Gabrielė RANKELYTĖ ir Vilius SABATAITIS (GAJA)  bei Greta RANKELYTĖ ir Gintautas Pucilauskas (GAJA). Gabrielei su Viliumi sekėsi silpniau, jie užėmė 18-ąją vietą šioje rungtyje, o Greta su Gintautu iškovojo 7-ąją vietą.