Šachmatininkai sėkmingai baigė 2017-uosius

2017-12-19 | Naujienos, Šachmatai

2017 metų pabaiga buvo labai sėkminga sporto mokyklos šachmatininkams rungtyniaujant įvairiose varžybose.Lapkričio 25 dieną Vilniuje vykusiame Lietuvos „Žaibo“ rungties čempionatui mokyklos auklėtinis Tomas Laurušas (tr. L. Šolys), surinkęs 9,5 tšk. Iš 11 galimų, tapo čempionu. Toje pačioje rungtyje Jaunimo įskaitoje Karolis Jukšta (tr. D. Vaznonis) užėmė 3 vietą. Lapkričio 26 dieną Vilniuje dar vyko ir komandinės Lietuvos jaunių (U14) pirmenybės. Sporto mokyklos […]

Skaityti toliau...

Lietuvos TOP-12

2017-12-18 | Naujienos, Stalo tenisas
2017-10-16 LT TOP12 pirmenybės

Gruodžio 16 d. VDU sporto centre „Banga“ vyko Lietuvos TOP-12 stalo teniso pirmenybės. Sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 2 medalius: Matas Skučas (tr. G.Garkauskienė) vyrų tarpe tapo nugalėtoju, o Ugnė Baskutytė (tr. V. Stankevičius) užėmė 3 vietą. Sveikiname sportininkus ir  trenerius !

2017 M. LIETUVOS FECHTAVIMO TAURĖ

2017-12-12 | Fechtavimas, Naujienos
LT_F_1

Gruodžio 9 dieną Kaune įvyko Lietuvos fechtavimo taurė, kurioje buvo išaiškinti stipriausi sportininkai vyrų ir moterų grupėse. Moterų grupėje Lietuvos fechtavimo taurės nugalėtoja tapo Viktė Ažukaitė (tren. R. Ažukienė), finale nugalėjusi Oliviją Mašalo. Varžybų metu, kaip ir kiekvienais metais, vyko geriausių metų fechtuotojų apdovanojimai. Viktė Ažukaitė pripažinta geriausia metų sportininke moterų grupėje. Sveikiname sportininkę bei jos trenerę!

Šaudymas pneumatiniais ginklais

2017-12-11 | Naujienos, Šaudymas
2017-12-10 merginos

2017 gruodžio 9-10 dienomis įvyko atviras Kauno m čempionatas, šaudant pneumatiniais ginklais. Į varžybas atvyko sportininkai iš Šiaulių, Vilniaus, Alytaus, N. Akmenės, Kaišiadorių, Raseinių, Trakų  bei Kauno rajono. Pistoleto rungtyje vyrų grupėje nugalėtoju tapo Vilius Sabataitis (tren. M. Griška), surinkęs 572 taškus, finale – 235,8 tšk.(SM „Gaja“). Antra vieta atiteko sportininkui iš Alytaus Kęstučiui Biliui. Trečia taip pat SM „Gaja“ sportininkui Domui […]