Lankytojų skaičius

Flag Counter

Archive for sausio, 2018

PostHeaderIcon PUIKUS ŠAULIŲ STARTAS 2018 METŲ PRADŽIOJE!

2018 m. sausio 20-21 dienomis Alytuje vykusiame jaunimo komandiniame ir asmeniniame šaudymo sporto pneumatiniais ginklais čempionate paaiškėjo stipriausios Lietuvos jaunimo komandos ir geriausi šauliai.

Džiugina mūsų mokyklos sportininkų iškovotos net 3 pirmosios vietos komandinėse rungtyse. Tai šautuvo rungties merginų komanda, kuriai atstovavo Kristina Ruginytė, Justina Mekionytė (tr. V. Pabalienė) ir Greta Ramonaitė (tr. T. Klimova), pistoleto rungties merginų komanda, kuriai atstovavo Vaiva Steponavičiūtė (tr. M. Griška), Paulė Kairytė ir Gaivilė Makarevičiūtė (tr. V. Karandienė), ir pistoleto rungties vaikinų komanda, kuriai atstovavo Emilis Bružas (tr. M. Griška), Gintautas Pucilauskas (tr. R. Masalskytė) ir Mykolas Giedraitis (tr. V. Pabalienė).

Asmeninėse rungtyse nugalėtojais tapo Greta Ramonaitė ir  Gintautas Pucilauskas, antrą vietą iškovojo Emilis Bružas ir 3 vietą – Gaivilė Makarevičiūtė.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

PostHeaderIcon Kauniečių startai 2018 metų Lietuvos imtynių čempionate

Sausio 19-20 dienomis Kauno sporto halę užkariavo iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų suvažiavę net 183 atletai ir atletės. Čia vykusiame šalies imtynių čempionate paaiškėjo nugalėtojai ir nugalėtojos net 26-eriose svorio kategorijose.

Graikų romėnų imtynių varžybose dominavo kauniečiai. Net 6 sportininkai kovojo finale dėl čempiono vardo. Daugiausia susidomėjimo sulaukė 82 kg. svorio kategorija. Čia priekyje buvo visi Kauno miesto atstovai arba buvę kauniečiai. Čempiono medaliu pasipuošė Mantas Kazimieras Sinkevičius, nugalėjęs savo treniruočių draugą Mindaugą Šurmaitį.  Trečiąsias vietas užėmė Donatas Gudmonas ir Arminas Lygnugaris, buvęs trenerio A.Raupelio auklėtinis, kuris dabar atstovauja Vilniaus miestui. 55 kg. svorio kategorijoje, įveikęs 3 varžovus, čempionu tapo Mantas Gaidukevičius. Tik sportinės sėkmės pritrūko Titui Kerševičiui, svorio kategorijoje 77 kg., kuris po labai atkaklios kovos nusileido klaipėdiečiui Pauliui Galdikui. Svorio kategorijoje iki 87 kg. trečiąją vietą užėmė Tauras Liaugminas, o finale kovojo Eividas Stankevičius, kuris po permainingos kovos, esant lygiam rezultatui, turėjo pripažinti Juliaus Matuzevičiaus (Vilnius – Joniškis) pranašumą. Kaunui atstovavo ir antrąją vietą svorio kategorijoje 60 kg. iškovojo buvęs anykštėnas Domas Krikščiūnas. Sportininkus varžyboms parengė Saulius Liaugminas ir Algimantas Raupelis.

Laisvųjų imtynių varžybose ir moterų imtynėse dominavo klaipėdiečiai ir šiaulietės. Reikia pasidžiaugti, kad buvusiai kaunietei, Arūno Paplausko auklėtinei Kamilei Gaučaitei, kuri pastaruoju metu treniruojasi su pajėgiausiomis Lietuvos imtynininkėmis Šiaulių sporto gimnazijoje, puikiai sekasi. Kamilė be didelio vargo įveikė savo varžoves ir tapo čempione. Jos pėdomis seka kita  trenerio Arūno Paplausko auklėtinė Eglė Valčiukaitė. Reikia pažymėti, kad Eglė pusfinalyje įveikė praėjusių metų Lietuvos čempionę Kristiną Domikaitytę ir tik finale nusileido 2 metais vyresnei, tituluotai Šiaulių miesto atstovei Viktorijai Augustauskaitei.

Sportinės sėkmės pritrūko ir kovingajam Karoliui Busliui. Svorio kategorijoje 61 kg. pusfinalyje jis pralaimėjo savo pagrindiniam varžovui iš Raseinių A.Žekui, kuris tapo čempionu. Karolis tenkinosi trečiąja vieta.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius

PROTOKOLAI

PostHeaderIcon Europos fechtavimo U23 taurės etape

Viktė Ažukaitė – sporto mokyklos „Gaja“ sportininkė ir trenerė, sausio 12 d. Italijoje vykusiame Europos U23 taurės etape iškovojo 12 vietą iš 117 dalyvių. Pogrupyje laimėjusi 5 kovas iš 6 iš karto pateko į geriausiųjų 64-uką.

Atkrintamosiose varžybose dėl 32 vietos ji nugalėjo italę 15:12, dėl patekimo į 16 rezultatu 15:13 laimėjo prieš favorite laikyta Rusijos sportininkę. Lemtinga kova buvo dėl patekimo į aštuntuką, kurioje Viktė vos per plauką, 14:15 pralaimėjo italei.

Labai džiaugiamės šiuo Viktės pasirodymu.

PostHeaderIcon Lietuvos jaunių komandinėse stalo teniso pirmenybėse

Sausio 14 dieną Vilniuje vyko Lietuvos jaunių (gim. 2000 m. ir jaun.) komandinės stalo teniso pirmenybės. Merginų ir vaikinų grupėse dalyvavo po 10 Lietuvos komandų.

Mūsų sporto mokyklos merginų ir vaikinų komandos iškovojo III – ias vietas. Merginų komandai atstovavo Gabija Gavronskytė (tr.R.Stankevičius), trenerės Romualdos Garkauskienės sportininkės Elzė Danilkevičiūtė, Meida ir Neda Mackevičiūtės, Martyna Aleksynaitė, vaikinų komandai – trenerio Viktoro Stankevičiaus auklėtiniai: Medardas Stankevičius, Paulius ir Rokas Kisieliai, Aleksandras Chmelevskis (tr. R. Garkauskienė) ir Kauno klubo „Raudona Juoda“ sportininkas Pijus Juška.

PostHeaderIcon LIETUVOS TREKO ČEMPIONATAS

Šių metų sausio 11 – 12 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos elito dviračių treko skračo ir omniumo
rungčių čempionatas ir tarptautinės Panevėžio „EL-Eko Sport“ klubo jaunių ir jaunučių varžybos.
Lietuvos elito čempionate Mantas Januškevičius skračo rungtyje iškovojo bronzą, o omniumo rungtyje
pasipuošė sidabro medaliu. Laurynas Kuras čempionu tapo skračo rungtyje. Tarptautinėse varžybose
dalyvavo Lenkijos, Baltarusijos, Estijos ir Lietuvos dviratininkai. Pagirtinai šiose varžybose mūsų miestą
atstovavo KSM „Gaja“ dviratininkai treniruojami G. Volungevičiaus. Tarptautinėse jaunių varžybose
bronzos medalį grupinėse 80 ratų lenktynėse laimėjo Aristidas Kelmelis. Eliminavimo rungtyje