Algirdui Bartkevičiui – Pasaulio jaunimo čempionato bronza

2015-07-21 Atnaujinta: 2015-07-21
Algirdas JWOC 3 vieta medalisNorvegijoje vykusiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionate Algirdas Bartkevičius iškovojo bronzos apdovanojimą sprinto trasoje.
Kauniečiui iki aukso medalio pritrūko tik 26 sekundžių. Antrus metus iš eilės čempionu tapo Naujosios Zelandijos atstovas Tim Robertson. Sidabro medalis atiteko suomiui Aleksi Niemi, kurį nuo pirmos vietos skyrė 3 sekundės. Sprinto varžybose startavo 154 vaikinai, turėję įveikti 2,9 kilometro ilgio trasą su 17 kontrolinių punktų.
Pasaulio jaunimo čempionate lietuviai medalį pelnė po ilgos pertraukos. Paskutinį kartą bronzos apdovanojimą Lietuvai iškovojo Simonas Krėpšta 2004 metais Lenkijoje vykusiame čempionate. Kitas mūsų mokyklos atstovas Martynas Tirlikas užėmė 26 vietą.
Kitą dieną vidutinėje trasoje Algirdas liko 17 vietoje, o Martynas – 32 vietoje. Ilgoje trasoje sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodė Martynas Tirlikas užėmęs 18 vietą.
Didelės viltys buvo užimti aukštą vietą vaikinų estafečių varžybose, deja viskas baigėsi ypač nesėkmingai. Antrajame etape Algirdas praleido vieną kontrolinį punktą ir komanda buvo diskvalifikuota.