Orientacininkai sėkmingai pradėjo vasaros sezoną

2016-03-30

Trenerės Aušros Sidaravičienės auklėtiniai Teklė Emilija Gvildytė ir Jonas Vytautas Gvildys (Kauno SM “Gaja” / OSK “Medeina”) – Lietuvos čempionai labai ilgoje trasoje.

Jonas Vytautas Teklė Emilija
Jonas Vytautas 25,8 km trasą su 44 kontroliniais punktais įveikė per 2 val. 25 min. 35 sek. Sidabro medalį iškovojo Vilius Aleliūnas (+3:05, SK Igtisa, Šiauliai), o bronzos – Donatas Stulgys (+7:55, OSK Dainava, Alytus).
Teklė Emilija 18,1 km su 35 kontroliniais punktais trasą įveikė per 2 val. 14 min. 30 sek. Antrąją vietą užėmė Vilija Revaitė (+33:31, SM Gaja/OSK Arboro), o trečiąją – Gedvilė Diržiūtė (+36:43, OSK Lėvuo / Vilniaus SC).

Jaunimo grupėje nugalėtoju tapo trenerės Aušros Bartkevičienės auklėtinis Kęstutis Nenartavičius, 18,1 km trasą su 35 punktais įveikė per 2:07:56, o trečią vietą iškovojo kitas jos auklėtinis Rokas Lipnickas. Merginų grupėje nugalėjo trenerės Genovaitės Dambrauskienės auklėtinė Ugnė Gineikaitė.