ATVIRAS LIETUVOS TEKVONDO ČEMPIONATAS

2016-04-08 Atnaujinta: 2016-07-13

2016 m. balandžio 2 dieną Vilniuje vyko 17-as atviras Lietuvos tekvondo čempionatas, kuriame dalyvavo 6 šalys – Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Baltarusija ir  Rusija. Įvairiose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse susirinko apie 300 sportininkų.

Siekiant kuo tiksliau bei objektyviau užfiksuoti varžybų metu sportininkų iškovotus taškus, šiais metais atvirame Lietuvos tekvondo čempionate elektroninę taškų skaičiavimo sistemą papildė modernūs elektroniniai šalmai, fiksuojantys smūgius  į galvos sritį. Ši naujovė tapo išskirtiniu varžybų akcentu.

Galime pasidžiaugti, jog Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai čempionate iškovojo net 13 medalių (iš jų 7 aukso).  Suaugusiųjų amžiaus grupėje buvo iškovoti trys aukso medaliai  (J. Danilaitė, I. Jankauskaitė, N. Grigonytė) ir  vienas sidabro medalis (E. Danilaitė).  Jaunių amžiaus grupėje čempionu tapo Ovidijus Šukevičius, Nora Grigonytė užėmė II- ąją vietą, jaunučių amžiaus grupėje aukso medaliu pasipuošė G. Volkavičiūtė.

LT tekvondo_oTaip pat džiugino ir kitų  jaunųjų tekvondo kovotojų pasiekimai, kurie dalyvavo B grupėje (T. Staskevičius, K. Narusevičius – I -oji v., E. Tominis – II -oji v., D. Raškauskas, B. Simukaitis, T. Narusevičius – III -oji v.).

Sportininkų treneriai E. Masytė ir A. Masys.

Sveikiname tekvondo sportininkus bei jų trenerius!