17-asis Europos čempionato medalis!

2016-10-28 Atnaujinta: 2020-06-15

Lietuvos geriausia stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė Europos čempionate iškovojo bronzos medalį!

ruta-ir-aleksandr-po-apdovanojimo

2016 m. spalio 18-23 dienomis Budapešte vyko Europos stalo teniso čempionatas, kuriame Lietuvos geriausia stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė (trenerė R. Garkauskienė) mišrių dvejetų varžybose poroje su serbu Aleksandru Karakaševičiumi iškovojo bronzos medalį !!!

Pirmąjį mišrių dvejetų susitikimą R. Paškauskienė ir A. Karakaševičius laimėjo prieš rusą K. Skačkovą ir slovakę E. Odorovą, rezultatu 3:1 (11-9, 11-7, 9-11, 11-6). Antrame susitikime po  sunkios ir varginančios kovos R. Paškauskienė ir A. Karakaševičius nugalėjo Vengrijos sportininkus  A. Szudi ir S. Pergel, rezultatu 3:2 (13-15, 5-11, 11-7,11-7, 11-7)  ir pateko į pusfinalį.

Nors po atkaklios kovos pusfinalyje R. Paškauskienei ir A. Karakaševičiui teko pripažinti Švedijos atstovų Mattias Karlsson ir Matilda Ekholm pranašumą 1:3 (9-11, 11-8, 12-14, 9-11), tačiau sportininkai džiaugėsi iškovotu dar vienu svarbiu karjeroje laimėjimu – bronzos medaliu.

Rūtos Paškauskienės tai jau 17-asis Europos čempionato medalis!

Nuoširdžiai sveikiname sportininkę bei jos jos trenerę!