Lietuvos šaudymo taurės varžybos

2017-09-12 Atnaujinta: 2020-06-14

Lietuvos kulkinio šaudymo taurės varžybos vyko Rokiškyje rugsėjo 9-10 dienomis. Dalyvavo sportininkai iš Rokiškio, Biržų, Kauno, Alytaus.

SM “Gaja” sportininkų pasiekimai: šaudant laisvo pavyzdžio pistoletu 50 m atstumu bei 25 m atstumu greitošaudos pratimus laimėjo V. Pauliukevičius (trenerė R. Masalskytė).

Jaunimo grupėje greitošaudą laimėjo T.Nedzinskas (trenerė R. Masalskytė), laisvo pavyzdžio  pistoletu pratimą laimėjo V. Sabataitis (treneris M. Griška).

Šautuvo rungtyje 50 m atstumu pratime gulint neaplenkiami buvo T. Simokaitis ir M. Čižaitė (trenerė V. Pabalienė). Tą patį pratimą jaunimo grupėje laimėjo S. Silvestravičius (trenerė V. Pabalienė) 2-ąją vietą užėmė G. Gegužis (trenerė V. Pabalienė). Tarp merginų G. Ramonaitė (trenerė T. Klimova) užėmė antrąją vietą, praleidusi į priekį M. Džapbarovaitę.

Pratime iš 3 padėčių rezultatų protokole 1 vieta S. Simokaitis ir M. Čižaitė (trenerė V. Pabalienė). Jaunimo grupėje neaplenkiamas buvo S. Silvestravičius (trenerė V. Pabalienė), merginų grupėje G.Ramonaitė (trenerė T. Klimova) 2vieta.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius.