2018 M. LIETUVOS JAUNIMO DZIUDO ČEMPIONATAS

2018-03-29 Atnaujinta: 2020-06-12

2018 m. kovo 24 – 25 dienomis Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunimo iki 23 metų čempionatas. Kauno sportininkai iš 56 galimų iškovojo 18 medalių. Svorio kategorijoje iki 60 kg. trečioje vietoje liko Justas Simanaitis (tren. M. Paškevičius), iki 66 kg. Evaldas Kušlevič (tren. P. Vinciūnas) iškovojo antrąją vietą, o Audrius Dunauskas (tren. P. Vinciūnas) liko trečioje vietoje. Kategorijoje iki 73 kg. Gajus Brazionis (tren. P. Vinciūnas) tapo čempionu, sidabro medalį kategorijoje iki 81 kg. iškovojo  Kipras Mikalauskas (tren. J. Imenickas), o bronzos medalis atiteko Motiejui Čalkai (tren. D. Novikovienė ir V. Sinkevičius). Svorio kategorijoje iki 90 kg. Rokas Nenartavičius (tren. P. Vinciūnas) iškovojo antrąją vietą, o Albertas Miškauskas (tren. J. Imenickas) ir Vytaras Žilinskas (tren. A. Gaidelis) liko trečioje vietoje. Iki 100 kg. Romas Petkus (tren. R. Šmitas) tapo čempionu, o virš 100 kg. Domas Ševelinskas (tren. P. Vinciūnas) liko trečioje vietoje.

Treneriai P.Vinciūnas, M.Paškevičius ir A.Gaidelis su auklėtiniais

Merginų tarpe svorio kategorijoje iki 70 kg. čempionė tapo Gabija Girdžiūtė (tren. L. Dudėnienė), o bronzos medaliais pasipuošė iki 52 kg. Gintautė Marčiulionytė (tren. L. Dudėnienė), iki 57 kg. Džestina Kutkaitė (tren. L. Dudėnienė), iki 63 kg. Ugnė Pileckaitė (tren. R. Šmitas) ir Ema Šenauskaitė (tren. Ž. Antonovienė), iki 70 kg. Oksana Orlovaitė (tren. L. Dudėnienė ), bei iki 78 kg. bei Miglė Julija Dudėnaitė (tren. L. Dudėnienė).