Šiaurės šalių fechtavimo čempionatas

2014-09-30

Rugsėjo 27-28 dienomis Taline vyko Šiaurės šalių fechtavimo čempionatas.

Šiame čempionate Lietuvą  vaikų, jaunučių bei jaunių grupėse atstovavo net 28 sporto mokyklos „Gaja“ sportininkai.

Jaunių merginų grupėje sėkmingiausiai kovojo trenerės Rasos Ažukienės auklėtinė Viktė Ažukaitė, kuri iškovojo 9-tą vietą tarp 55 dalyvių. Adelė Karoblytė – 12-ta, Gabrielė Palevičiūtė – 38-ta, Akvilė Katkovaitė -39-ta, Šatkauskaitė Elzė- 52.

Jaunių vaikinų grupėje gerai sekėsi Edgarui Dvariškiui bei Kasparui Šatkauskui. Jie iškovojo 10-tas bei 11- tas vietas tarp 103 dalyvių. Rokas Jukna – 29-tas. Matas Bartaška ir Giedrius Kazakevičius ir Haroldas Valčiukas šį kartą užėmė žemesnes vietas.

Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Matui Bartaškai, kuris buvo 20-tas tarp 83 dalyvių

Jaunutė Karolina Štrimeikytė buvo 22 – a tarp 54 dalyvių.