2014 m. Kauno geriausi sportininkai

2015-01-29

Sausio 26 d. Kauno rotušėje pagerbti geriausi 2014 m. miesto sportininkai.
Kauno miesto populiariausių sportininkų dešimtuką sudaro sportininkai, garsinę miestą pasaulio, Europos čempionatuose ir kituose tarptautiniuose sporto renginiuose.

2015 Kauno populiariausi

Tradiciniuose populiariausių Kauno sportininkų rinkimuose trečius metus iš eilės triumfavo plaukikė Rūta Meilutytė. Į dešimtuką pateko net 3 sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai.

5-ąją vietą užėmė dziudo sporto šakos atstovas Marius Paškevičius, Europos dziudo čempionate iškovojęs bronzos medalį, o pasaulio čempionate – 7ąją vietą (treneris Petras Vinciūnas).

Vinciūnas_Paškevičius_Bauža

6–oje vietoje kitas trenerio P.Vinciūno auklėtinis – Karolis Bauža. Jis praeitais metais Europos dziudo čempionate iškovojo 7-ąją vietą.

V.Stanionis ir meras

7-ąją vietą užėmė boksininkas Eimantas Stanionis. 2014 m. sportininkas tapo Lietuvos vyrų bokso čempionato nugalėtoju, Europos sąjungos šalių bokso čempionate iškovojo 2 vietą bei tapo A. Šociko tarptautinio bokso turnyro nugalėtoju. Sportininką treniruoja treneris Vidas Bružas.