KVIEČIAME LANKYTI  TRENIRUOTES KAUNO SPORTO MOKYKLOJE „GAJA“

Šiandieninė sporto mokykla „Gaja“ tęsia dviejų sujungtų didžiausių Kauno sporto mokyklų – senosios „Gajos“ ir „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokyklos tradicijas.

Mokykloje dirba 14 sporto šakų kvalifikuoti, didelę patirtį turintys, energingi treneriai.

Kiekvienas vaikas, norintis ir ieškantis veiklos, padedant specialistui atras savo mėgstamą užsiėmimą.

ATEIK, SUSIPAŽINK, PASIRINK:

Jei nori būti ištvermingas, disciplinuotas, greitas, lenktyniauti  su vėju, patinka technika  – rinkis dviračių sportą.

Mėgsti žaidimus, esi azartiškas kovotojas, judrus, greitas – stalo teniso ir badmintono treneriai pasiruošę tau padėti.

Nori ramesnio, intelektualesnio užsiėmimo, pamankštinti ne tik raumenis, bet ir smegenis – tau tiks šaškės arba šachmatai.

Mėgsti gamtą, norisi  pabėgioti ir pagalvoti – orientavimosi sporto specialistai tikrai neleis nuobodžiauti ir patenkins tavo lūkesčius.

Jei žaviesi tokiais personažais, kaip Robinas Hudas ar D’Artanjanas, bei nori būti panašus į juos – rinkis šaudymą iš lanko, fechtavimosi sportą, kulkinį šaudymą pistoletu arba šautuvu.

Nori įvairiapusiškai lavinti savo kūno lankstumą ir jėgą, sieki būti atkaklus, stiprus, stabilios ir dinamiškos nervų sistemos, turėti gerai išlavintas valios savybes – rinkis vieną iš  olimpinių dvikovinių sporto šakų, kultivuojamų sporto mokykloje „Gaja“. Bokso, dziudo,  graikų – romėnų bei laisvųjų imtynių ir tekvondo treneriai supažindins su pasirinkta sporto šaka ir įkvėps siekti olimpinių aukštumų.

 

Mokyklos nuostatai

Istorija

Bendradarbiavimas

Parama (2%)