Taekwondo (Tae – pėda, Kwon- ranka, Do – menas) – yra savigynos menas kilęs iš Korėjos. Tai viena iš seniausių kovos menų formų pasaulyje, pasižyminti staigiais, galingais smūgiais kojomis. Ypač sudėtingi smūgiai, kurie yra atliekami sukantis ore 180 laipsnių, todėl taekwondo kojų smūgiai yra laikomi tobuliausi iš visų pasaulio kovinių stilių.

Taekwondo (WTF stilius) – bene pati humaniškiausia kovos menų rūšis pasaulyje. Būtent dėl šios savybės yra olimpinė sporto šaka. Tikslas kovoje yra ne nugalėti priešininką, bet surinkti kuo daugiau taškų smūgiuojant į specialiai pažymėtas zonas ant priešininko pilvo ir galvos apsaugų.

Taekwondo nauda vaikams

Taekwondo yra bendra mokymosi veikla. Treniruotės pritaikytos Jūsų vaiko amžiui ir įgūdžių lygiui. Pratimai ir užduotys atliekami žaidimo forma, vaikai turi galimybę laikyti diržų egzaminus (kelti savo meistriškumo lygį) taip pat išmėginti savo jėgas varžybų metu.

Vasaros metu rengiamos sporto stovyklos.

Remiantis Taekwondo metodika ir principais treniruotės stiprina vaiko fizines ir protines savybes, gerina savigynos gebėjimus, moko gerbti save ir kitus.

Taekvondo trenerių užsiėmimų tvarkaraštis

TRENERIAI:

Vardas , pavardė Darbo vieta/adresas telefonas
Aurimas Masys Jaunimo mokykla, Sandėlių g. 7 8 685 69799
Ernesta Balkūnienė Domeikavos gimnazija Bažnyčios g.3; Baršausko 66, Kauno jaunimo mokykla Sandėlių g. 7 8 673 72423